НТА > НОВИНИ > Спорт > Український борець Насібов програв фінал, у нього срібна медаль Олімпіади

Український борець Насібов програв фінал, у нього срібна медаль Олімпіади

161

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов боровся за золото Олімпіади в Токіо в категорії до 67 кг. Його суперником став іранець Мохаммад Реза Гераї – чемпіон Азійських ігор 2019-го року.

Однак, мабуть, після феєричного півфіналу Парвіз не зміг належно відновитися. Іранець мав перевагу, щоправда, спочатку його дію судді не оцінили, і дали один бал Насібову бал за невиправданий челендж. Але це українця не врятувало. Мохаммад Реза Ґераї провів декілька атак і переміг 9:1. Явна перевага суперника українського борця.

Срібло Парвіза Насібова стало другим для збірної України на Олімпійських іграх у Токіо. Раніше на нагороду такої ж проби напрацював плавець Михайло Романчук на дистанції 1 500 метрів вільним стилем.

На старті турніру Насібов переміг Фредріка Б’єррехуса з Данії – 5:1.

У чвертьфіналі здолав віце-чемпіона світу, представника ОКР Артьома Суркова. Рахунок 1:1, але перевага останнього прийому була на боці українського спортсмена.

У півфіналі Насібов у надзвичайно драматичній боротьбі переміг Ахмеда Ель-Саєда Хегазі з Єгипту – 7:6. При цьому за ходом сутички наш спортсмен програвав 0:6.

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у півфіналі Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кг. Він у дуже впевненому стилі здолав Івана Ґуклека з Хорватії – 7:1. Сьогодні він виступить у фінальному двобої.

Нагадаємо, що український боксер Олександр Хижняк здобув перемогу в 1/4-ій фіналу олімпійського боксерського турніру. Він перебоксував Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки роздільним рішенням суддів – 4:1. За регламентом олімпійських боксерських змагань, поєдинки за треті місця не проводять, тож українець забезпечив собі мінімум бронзову медаль.

Учора бронзовою призеркою з вільної боротьби стала львів’янка Алла Черкасова, для якої Олімпіада в Токіо стане останньою в кар’єрі.

Плавець Михайло Романюк теж завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував тоді на 6-му місці.

Так само перша ракетка України Еліна Світоліна скористалася шансом на першу олімпійську медаль в історії українського тенісу. Вона у наддраматичному поєдинку виборола бронзу Олімпіади.

Бронзові нагороди в Токіо-2020 також завоювали дзюдоїстка Дарія Білодід, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук і фехтувальник Ігор Рейзлін.