НТА > НОВИНИ > Спорт > Український дзюдоїст може поборотися за бронзу Олімпіади-2020

Український дзюдоїст може поборотися за бронзу Олімпіади-2020

127

В 1/4 фіналу український дзюдоїст у категорії понад 100 кг Яків Хаммо за рівної боротьби програв у додатковий час титулованому японцю Хісайоши Хірасаві. Українець зберігає шанс поборотися за “бронзу”, якщо виграє втішні сутички. Суперник Хаммо – узбек Бекмурод Олтибоєв.

Про це повідомляє Укрінформ.

В 1/8 фіналу 27-річний спортсмен здобув перемогу над румуном Владутом Симонеску.

Український спортсмен активно розпочав поєдинок. Вже через 20 секунд Хаммо провів хороший кидок. Далі протягом всієї сутички українець контролював свого суперника і не дав йому заробити очки. У підсумку Хаммо переміг і вийшов у чвертьфінал, де зустрінеться з японцем Хісайоші Харасавою.

У змаганнях із дзюдо українка Єлизавета Каланіна (категорія до 78 кг) перемогла Соню Асселах з Алжиру і вийшла до наступного раунду в 1/8 фіналу.

Проте ряд невдач сьогодні на змаганнях спіткали українських спортсменів.

Зокрема, в кульовій стрільбі з пістолета на 25 метрів Олена Костевич не пройшла другий етап кваліфікації і не втрималась у вісімці фіналісток.

Також у стрибках у висоту наш Андрій Проценко не взяв висоту 2.28 і не зумів пробитися у фінальні топ-12.

У фехтуванні на шпагах, у чвертьфіналі командної першості серед чоловіків Україна програла Китаю – 35:45 і вибула з подальшої боротьби за медалі.

У боксі  Анна Лисенко програла в чвертьфіналі туркені Бусеназ Сурменелі одноголосним рішенням суддів – 0:5.

В 1/8 фіналу дзюдоїстка Єлизавета Каланіна (вагова категорія до 78 кг) програла Кайрі Саїт з Туреччини і вибула з боротьби за медалі.

У метанні диска українець Микита Нестеренко не кваліфікувався у фінал. Проте з результатом 60.95 він потрапив у топ-12.