НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Український фільм про контакт з НЛО нагородили в Європі

Український фільм про контакт з НЛО нагородили в Європі

Фільм розповідає про контакт з НЛО, який за збігом обставин стався у період весняного карантину 2020-го року, і про те, як це вплинуло на життя героїв

170

Фільм «Простір» про НЛО  українського режисера Дмитра Томашпольського здобув нагороду на Європейському фестивалі незалежного кіно (Europe Independent Movie Festival) у номінації «Найкращий експериментальний фільм».

Про це повідомило Суспільне. Режисер Дмитро Томашпольський зняв картину 2021-го року.

Зйомки проходили у період весняного карантину, під час пандемії COVID-19. Усі учасники процесу перебували в умовах самоізоляції, спілкуючись з режисером в онлайн-форматі.

У фільмі зняли 67 артистів. Зйомки відбувалися у 76-ти локаціях Києва та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі та Вільнюсі.

Артисти знімали себе самі на смартфони або фотоапарати, іноді за допомогою близьких, які перебували разом із ними на карантині. Про кожен наступний епізод сценарію виконавцям повідомляли напередодні знімального дня.

Режисер Дмитро Томашпольський розповів, що як актори не знали, який розвиток подій запропонує автор фільму, так і він отримував несподіване для себе рішення від акторів.

«Наш фільм – це жива істота, якою не ми керуємо. Фільм керує нами. Це – живе кіно, яке робиться вільними людьми, бо ми ні від чого не залежимо», – сказав режисер.

Прем’єра фільму відбулася на Міжнародному одеському кінофестивалі.

Європейський фестиваль незалежного кіно (Europe Independent Movie Festival) – щорічний міжнародний кінофестиваль, присвячений незалежному кіно, у Парижі (Франція).

Нагадаємо, що фільм Олега Сенцова «Носоріг» про «бандитські 90-ті» отримав «Бронзового коня» – головний приз Стокгольмського міжнародного кінофестивалю. Разом з українською картиною за перемогу в конкурсі змагалися ще 15 фільмів.

Український фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової здобув нагороду за найкращий документальний фільм Award for Cinematic Documentary на 66-му Міжнародному кінофестивалі в Ірландії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі