НТА > НОВИНИ > Війна > Український генерал склав депутатський мандат за власним бажанням

Український генерал склав депутатський мандат за власним бажанням

Михайло Забродський від початку повномасштабної війни допомагає Генштабу ЗСУ і головнокомандувачу Валерію Залужному

430

Народний депутат від «Європейської солідарності» генерал-лейтенант Михайло Забродський написав заяву про складання мандата за власним бажанням.

Про це свідчить проєкт постанови №9114 Верховної ради України.

Як повідомив «РБК-Україна» у «Європейській солідарності» підтвердили складання мандата Забродським, але не називають причини цього рішення. Невдовзі Забродський сам пояснить і прокоментує це.

Парламентський комітет із питань регламенту, депутатської етики й організації роботи Верховної ради України вже розглянув заяву нардепа та порекомендував прийняти її.

Михайло Забродський на виборах був четвертим номером у списку «Європейської солідарності». Він займає посаду першого заступника голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Відомо, що Забродський від початку повномасштабного вторгнення допомагає Генштабу ЗСУ і головнокомандувачу Валерію Залужному.

Нагадаємо, що на початку лютого президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної ради законопроєкти про затвердження указів президента про продовження терміну дії воєнного стану та про продовження терміну проведення загальної мобілізації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі