НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Український корабель отримав пошкодження в Чорному морі. Його буксирують в Одесу

Український корабель отримав пошкодження в Чорному морі. Його буксирують в Одесу

247

Учора судно «Балта», яке виконувало завдання біля острова Зміїний в Чорному морі біля Одеської області, отримало пошкодження корпусу під час спроби пришвартуватися до причалів в умовах сильних хвиль і вітру. В результаті корабель ударився в кам’янисте дно.

Як повідомив «Одеський кур’єр», затонули не менше двох відсіків, судно втратило хід.

Під час рятувальної операції задіяли 8 кораблів і катерів, 4 літаки і гелікоптери. Зокрема, з Одеси терміново вийшов на допомогу новий середній розвідувальний корабель «Севастополь», який зараз проходить приймальні випробування і побудований на основі корпусу риболовецького траулера з високою морепрохідністю. Також в операції бере участь великий морський буксир «Сапфір».

Безпосередньо на «Балті» вирішили стати на якір і чекати допомоги інших кораблів. Загрози життю людей і загибелі судна не було, повідомили в пресцентрі ВМС України.

До ранку 14-го жовтня з «Балти» евакуювали всіх, хто не задіяний в операції та розпочали буксирування в Одесу.

«Балту» побудували 1987-го року в Польщі (Гданську). До складу ВМС України вона увійшла 1997-го року. 2014-го його захопили російські окупанти в Криму, однак пізніше Україна повернула «Балту» собі. Восени 2020-го корабель проходив доковий ремонт.

Це відносно невелике судно довжиною близько 70 метрів і водотоннажністю трохи більше 2000 тонн. У складі ВМС України використовується як багатоцільове допоміжне і навчальне судно.

Нагадаємо, що вчора біля болгарського узбережжя Чорного моря затонуло турецьке судно Vera Su, яке розбилося об скелі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі