НТА > НОВИНИ > Український спецназ врятував у Кабулі понад 700 людей

Український спецназ врятував у Кабулі понад 700 людей

166

Українські спецпризначенці успішно провели в захопленому Талібаном Кабулі рятувальну операцію, евакуювавши понад 700 осіб. Головне управління розвідки показало ексклюзивні кадри з місії.

Як повідомляє у Facebook прес-служба ГУР, рятувальна операція була здійснена бійцями розвідки, за сприяння МЗС та при підтримці Офісу Президента України.

Відомо, що серед евакуйованих були громадяни України та інших держав. В тому числі – представники ООН, члени правозахисних організацій, співробітники видань Global Mail, USA today, Washington post, Stars and stipes та інші, а також люди, що співпрацювали із коаліційним контингентом.

Незважаючи на те, що Україна не мала свого миротворчого контингенту в Афганістані нам вдалося досягнути приголомшеного результату – Україна посіла 8 місце за кількістю евакуйованих осіб серед Європейських країн – евакуйовано понад 700 осіб“, – йдеться в повідомленні ГУР.

Аби безпечно забрати людей з евакуаційного списку спецпризначенці ГУР піддавали себе величезному ризику – пішки виходили за межі захищеного периметра аеропорту. На такий крок не наважувалися жодна з інших евакуаційних місій, однак саме такий підхід дозволив швидко знайти та забрати максимально можливу кількість людей.

В місії відзначились і українські пілоти, що працювали в складних умовах та у постійній загрозі обстрілу під час взльоту.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі