НТА > НОВИНИ > Спорт > «Український танк» Хижняк зупинився за крок від золота в боксі на Олімпіаді в Токіо

526
orig 548907

Українець Олександр Хижняк у бою за золото Олімпіади в Токіо в категорії до 75 кг програв бразильцю Еберту Соузі.

Наш боксер впевнено виграв два раунди, всі судді віддали перевагу полтавському боксеру. Але у третьому – несподівано пропустив удар, опинився на підлозі, і рефері припинив бій. Це так званий «лакі панч», після якого Олександр опинився на канвасі.

Соуза – бронзовий призер чемпіонату світу 2019-го року та срібний призер Панамериканських ігор того ж року. В 1/2-ій фіналу бразильський боксер роздільним рішенням переміг представника ОКР Гліба Бакши – 4:1.

У півфіналі Хижняк переміг Еуміра Марсьяля з Філіппін – так само роздільним рішенням суддів (3:2).

Так само срібло сьогодні зранку завоювали українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова – вони успішно виступили в двійці на дистанції 500 метрів.

Учора найкращий український каратист Станіслав Горуна став бронзовим призером Олімпіади, програвши у півфіналі представнику Італії Луїджі Бузі – 0:3.

Це друга медаль для українського карате. Позавчора у фіналі суперницею Анжеліки Терлюги стала Івет Ґоранова з Болгарії, яка не залишила нашій каратистці жодних шансів – 5:1.

У веслуванні на байдарках і каное серед жінок в каное-одиночці на дистанції 200 метрів українка Людмила Лузан фінішувала третьою та виборола бронзу.

Представниці артистичного плавання Марта Федіна й Анастасія Савчук, а також борчиня Ірина Коляденко можуть занести собі до активу виступи на Олімпійських іграх – у них треті місця за високої конкуренції від суперниць.

Нагадаємо, що першим українським олімпійським чемпіоном Токіо став 30-річний народний депутат України Жан Беленюк. Після переможної сутички він станцював гопак зі синьо-жовтим прапором у руках.

Раніше український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов боровся за золото Олімпіади в Токіо в категорії до 67 кг, але поступився іранцю Мохаммаду Резі Гераї. В українського спортсмена — срібна медаль.

Срібло Парвіза Насібова стало другим для збірної України на Олімпійських іграх у Токіо. Раніше на нагороду такої ж проби напрацював плавець Михайло Романчук на дистанції 1 500 метрів вільним стилем.

Бронзовою призеркою з вільної боротьби стала львів’янка Алла Черкасова, для якої Олімпіада в Токіо стане останньою в кар’єрі.

Плавець Михайло Романюк теж завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував тоді на 6-му місці.

Так само перша ракетка України Еліна Світоліна скористалася шансом на першу олімпійську медаль в історії українського тенісу. Вона у наддраматичному поєдинку виборола бронзу Олімпіади.

Бронзові нагороди в Токіо-2020 також завоювали дзюдоїстка Дарія Білодід, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук і фехтувальник Ігор Рейзлін.