НТА > НОВИНИ > Український танк «Оплот» продали в США

Український танк «Оплот» продали в США

141

Державна компанія  «Укрспецекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», відвантажила замовнику танк «Оплот».

Про це повідомив сайт «Укроборонпрому». Це основний бойовий танк українського виробництва. Бойову машину виготовляють на заводі імені Малишева.

Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних  і надводних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.

Виконання широкого кола бойових завдань можливе за різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умов у діапазоні температури навколишнього середовища від -40°С до  +55 °С, за відносної вологості повітря до 98% за температурі +25° С, висоті до 3 000 метрів над рівнем моря і запиленості повітря, що трапляється під час експлуатації.

«Танк відбув до США в рамках виконання контракту на виготовлення та відвантаження цієї бойової машини між спецекспортером та американським замовником», – зазначив генеральний директор державної компанії «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Танк виготовлено в сучасній комплектації та повністю готовий до експлуатації.

Нагадаємо, що танк «Оплот» брав участь у військовому параді до 30-річчя Дня Незалежності України. Ще за декілька місяців до урочистого дійства на заводі імені Малишева відрапортували, що бойова машина повністю готова до будь-яких випробувань.

На початку серпня стало також відомо, що державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» розпочало ремонт несправної техніки ЗСУ у місцях  її розташування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі