НТА > НОВИНИ > Новини туризму > Український уряд відшкодує збитки авіаперевізникам

Український уряд відшкодує збитки авіаперевізникам

Авіаперевізникам можуть відшкодувати витрати на пальне, зарплату екіпажу, аеропорті та навігаційні збори, лізинг і страхування

130

Кабінет міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат українських авіаперевізників у період запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.

У документі зазначається, що українські авіаперевізники повинні подати заявки до 10-го грудня цього року.

Міністерство інфраструктури розгляне протягом 10-ти днів усіх прохання та вирішить майбутній розподіл державних асигнувань серед перевізників.

У разі документального підтвердження здійснення порожнього міжнародного рейсу з України під час обмежень, запроваджених Кабміном, перевізники зможуть отримати компенсацію з державного бюджету.

Всього на відшкодування виділили 104 мільйони гривень.

Відшкодовуватимуть витрати на:

– пальне;

– аеропорті збори;

– навігаційні збори;

– заробітну плату екіпажу;

– витрати на лізинг судна та страхування.

Нагадаємо, що молода українська компанія Air Ocean Airlines позавчора відкрила новий рейс Київ-Львів-Київ.

Своєю чергою, українська авіакомпанія Bees Airlines відкрила продаж авіаквитків на новий міжнародний напрямок зі Львова – вже з наступного місяця стартують нові рейси у Тбілісі.

Ця ж авіакомпанія теж анонсувала нове сполучення між Києвом і Львовом. Польоти розпочнуть виконувати наприкінці грудня 5 разів на тиждень.

У жовтні Україна підписала з Євросоюзом угоду про «Відкрите небо». Її ще називають «авіаційний безвіз». Фахівці сперечаються щодо того, хто більше виграє від підписання такого документу – Європа чи Україна. Але вони сходяться на тому, що загалом таку угоду можна називати в певній мірі революційною, а переваги від «відкритого неба» отримають пасажири.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі