НТА > НОВИНИ > Суспільство > Український уряд заборонив відключати тепло до кінця опалювального сезону

Український уряд заборонив відключати тепло до кінця опалювального сезону

268

Кабінет міністрів України заборонив відключати подання тепла до кінця нинішнього опалювального сезону у навчальних закладах, лікарнях, стратегічно важливих  підприємствах та об’єктах соціальної інфраструктури.

Про це йшлося на засідання уряду. Урядовці, вважають, що в Україні є належний запас для стабільного проходження зими.

«Ще один важливий нюанс – до кінця опалювального сезону заборонено відключати подання газу теплопостачальним компаніям, школам, лікарням та іншим об’єктам соціальної інфраструктури. Це означає, що в опалювальний сезону вся країна буде з теплом», – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, незважаючи на світову енергетичну кризу, Україна в силах стабільно пройти опалювальний сезон.

Нагадаємо, що наприкінці вересня Денис Шмигаль запевнив, що тарифи залишатимуться стабільними, а програму субсидій збільшать. За його словами, опалення місцева влада включає, як тільки середньодобова температура падає нижче 8-ми градусів, відповідно до закону, і буде триматися так упродовж 3-ох днів.

До того ж, уряд планував допомагати владі на місцях, щоби не допустити підвищення тарифів. Зокрема, вирішуватиме різні питання з компенсацією для теплокомуненерго.

Станом на кінець вересня житлові субсидії вже оформили 2,5 мільйона домогосподарств. Усього у Міністерстві соціальної політики зареєстрували приблизно 3 мільйони претендентів на таку допомогу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі