НТА > НОВИНИ > Війна > Українським і білоруським футбольним клубам заборонили грати між собою під егідою УЄФА

Українським і білоруським футбольним клубам заборонили грати між собою під егідою УЄФА

На території Білорусі ще раніше заборонили проводити міжнародні матчі, оскільки УЄФА не може гарантувати безпеку

259

Сьогодні, 27-го травня, Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) ухвалила рішення розводити українські та білоруські команди в турнірах під егідою організації.

Відповідний документ опублікували на офіційному сайті УЄФА. У березні європейські футбольні чиновники вже відреагували на участь Білорусі в російському вторгненні, заборонивши проводити міжнародні матчі на території країни.

Ігри на номінально домашніх стадіонах для представників Білорусі можуть проходити лише без глядачів.

Сьогоднішнє рішення ухвалили заради безперебійного проведення змагань УЄФА, оскільки безпеку команд, офіційних осіб та інших учасників не можуть повністю гарантувати через існування військового конфлікту.‎

«Виконавчий комітет УЄФА залишатиметься в режимі очікування, щоби скликати наступні засідання для переоцінки правової та фактичної ситуації та подальших рішень у разі необхідності», – сказано в повідомленні.

‎Нагадаємо, що зараз невідомо, скільки триватиме усунення російських клубів від європейських футбольних турнірів. Але в Союзі європейських футбольних асоціацій (УЄФА) сумніваються, що скасування санкцій можливе, поки в Україні триває війна.

Юнаки львівського «Руху» стали чемпіонами Української Прем’єр-ліги у категорії U-19. Таким чином вони здобули право наступного сезону представляти нашу країну в Юнацькій лізі УЄФА, яка є аналогом дорослої Ліги чемпіонів. Історичності моменту додає і той факт, що раніше жодного разу в історії туди не потрапляли інші українські команди, крім «Динамо» чи «Шахтаря».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі