НТА > НОВИНИ > Новини політики > Українським олімпійцям у Пекіні порадили не наближатися до росіян із прапором

Українським олімпійцям у Пекіні порадили не наближатися до росіян із прапором

Представники збірної України мають особливі інструкції, як поводити себе з членами так званої команди ОКР

339

На церемонії проводів збірної України на Олімпіаду в Китай міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів про рекомендації для спортсменів щодо уникнення контактів із представниками так званої ОКР (олімпійський комітет Росії).

Про це повідомило Суспільне.

«У нас відбулася онлайн зустріч з усіма спортсменами і тренерами, як поводити себе у таких ситуаціях, коли можливі провокації, як це відбулося на літній Олімпіаді», – зазначив Гутцайт.

За його ловами, всі спортсмени обізнані, як себе поводити у таких ситуаціях. Вони не повинні стояти разом, коли стоять спортсмени з Росії з прапором.

«Щоби вони не були разом. Вони повинні про це знати. Ми над цим працювали. Після літньої Олімпіади не вперше зустрічалися зі спортсменами і таке обговорювали», – додав міністр молоді та спорту України.

Як відомо, під час Олімпіади-2020 у Токіо однією з найбільш резонансних тем стала поведінка після завершення змагань стрибунки у висоту Ярослави Магучіх, яку критикували за обійми з представницею ОКР.

Також міністр розповів про кібербезпеку українських спортсменів. Деякі країни перед Олімпіадою-2022 закликають своїх представників не везти в Пекін персональні гаджети, а Нідерланди навіть видаватимуть тимчасові пристрої для членів делегації.

Натомість Україна в цьому не бачить жодної небезпеки.

«Немає жодної для нас інформації, що не потрібно брати телефони чи лептопи», – наголосив Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, що трохи більше тижня залишилося до початку 24-их зимових Олімпійських ігор, які триватимуть у Пекіні з 4-го по 20-го лютого та включатимуть у себе змагання в 15-ти дисциплінах. Збірна України у складі 45-ти спортсменів візьме участь у рекордних 12-ти видах спорту.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі