НТА > НОВИНИ > Українським водіям пообіцяли ще більше штрафів на наступний рік

Українським водіям пообіцяли ще більше штрафів на наступний рік

Поліція планує запустити тестування нової системи автофіксації порушень.

130

Українських водіїв планують штрафувати за проїзд на червоне світло та виїзд на зустрічну смугу завдяки камерам автофіксації.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, у першому кварталі 2022-го року поліція планує запустити тестування системи автофіксації таких порушень.

Він висловив переконання, що це допоможе зменшити кількість аварій із травмованими чи постраждалими.

«Адже за рік роботи системи кількість ДТП із загиблими та травмованими у місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, знизилася майже на 65% (це порівняно зі середнім показником за минулі три роки (зі 123-ти до 44-ох)», – наголосив Олексій Білошицький.

Зараз на дорогах встановлено 236 камер, до кінця року їх кількість планують збільшити до 270-ти, 2022-го – до 480-ти, а 2023-го – до 580-ти.

«Закликаю громади долучатися до цього процесу та розвитку системи автофіксації і звертатися з пропозиціями про встановлення камер автоматичної фіксації», – додав заступник начальника департаменту патрульної поліції України.

Нагадаємо, на початку цього тижня стало відомо, що водії, які не платять штрафи за істотне перевищення швидкості на міських автошляхах, ризикують залишитися без машини. Їхні авто вилучатиме Державна виконавча служба.

Кабінет міністрів України дозволив майбутнім водіям готуватися до складання іспитів онлайн, а також отримати посвідчення водія поштою чи курʼєром.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі