НТА > НОВИНИ > Україну накриють сильні дощі. Рятувальники попередили про можливі підтоплення

Україну накриють сильні дощі. Рятувальники попередили про можливі підтоплення

308

В Україні у найближчі дні підніметься рівень води в річках. Відтак, в країні можливі підтоплення, селеві потоки та зсуви грунту.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Рятувальники попереджають, що через сильні дощі ввечері 5 та протягом 6 серпня рівень води на річках Закарпатської області може піднятись на 0,3-0,8 м, а на річках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) – на 0,3 – 1,3 м.

6 та 7 серпня на річках басейнiв Прута та Сiрету та лiвих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька області) рівень води може піднятись на 0,2-1,0 м.

В мiсцях сильних злив можливе затоплення понижених мiсць в населених пунктах. В гiрських районах iснує загроза формування локальних селевих потоків та зсувiв грунту (рiвень небезпеки – помаранчевий).

Нагадаємо, що в кінці червня Буковину накрила негода. Сильні зливи підтопили десятки житлових будинків та пошкодили мости і дороги.

До слова, цього літа Україною пронеслися руйнівні буревії. У липні в столиці України потужна злива затопила станції метро та райони міста.

Нещодавно Львовом пройшла сильна злива, яка звалила дерева одразу на кількох вулицях. Потужний буревій у Стрийському парку звалив велике дерево, яке впало на двох молодих людей. Хлопець і дівчина загинули на місці.

У липні серія повеней пройшлася Європою. Потужні зливи були викликані циклоном “Бернд”. Найбільше через повені постраждала Німеччина. Загинуло щонайменше 222 людини, з них 180 у Німеччині, 37 у Бельгії, 3 в Румунії, 1 в Італії та 1 в Австрії, сотні людей зникли безвісти.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі