НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україну назвали країною року у світі. Відзначили 4 головні риси українців

Україну назвали країною року у світі. Відзначили 4 головні риси українців

Тирани розповсюджують велику брехню, щоби виправдати свої провини, і нав’язують свою волю за допомогою терору

542

Видання The Economist назвало Україну країною року. Як пояснили медійники, від 2013-го року автори та редактори дискутують щодо претендентів на цей титул. Однак цьогоріч вибір очевидний.

«Честь зазвичай дістається країні, яка, на наш погляд, найбільше покращилася за попередні 12 місяців. Таким чином Україна в якомусь сенсі є незвичним вибором, оскільки життя більшості українців значно погіршилося після неспровокованого вторгнення Володимира Путіна до їхньої держави у лютому», – зазначили в The Economist.

Видання відзначило чотири риси українців – героїзм, винахідливість, стійкість і натхнення.

«Багато тиранів розповсюджують велику брехню, щоби виправдати свої провини, і нав’язують свою волю за допомогою терору. Українці показали, що брехню можна викрити, а терору можна протистояти. Їхня боротьба далека від завершення. Але їхній приклад 2022-го року неперевершений. Слава Україні!», – сказано в матеріалі видання.

Нагадаємо, що британське видання The Economist опублікувало велику статтю про війну в Україні, її зимовий етап, в якій головними коментаторами стали президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ, генерал Валерій Залужний і генерал Сирський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі