НТА > НОВИНИ > Новини політики > Україну відвідає президент Німеччини Штайнмаєр

Україну відвідає президент Німеччини Штайнмаєр

97

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр 6 жовтня відвідає Україну з офіційним візитом.

Про це повідомила канцелярія німецького президента.

У повідомленні йдеться, що федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр і його дружина Ельке Бюденбендер вирушать до України 6 жовтня на запрошення президента України Володимира Зеленського. Під час свого візиту вони планують взяти участь в заході, присвяченому 80-річчю трагедії в Бабиному Яру.

Нагадаємо, що раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник розкритикував заяви президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра про “Північний потік-2” та Другу світову війну. Посол, коментуючи інтерв’ю Штайнмаєра газеті Rheinische Post, заявив, що Україна виступає проти перекручування історії нацистської окупації, а також спроб виправдати добудову газопроводу “Північний потік-2”.

В інтерв’ю Штайнмаєр назвав “енергетичні відносини майже останнім мостиком між Росією та Європою, що лишився після суттєвого погіршення взаємин протягом останніх років”.

Додамо, що 6 жовтня 2021 року до 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру в Києві проведуть жалобні заходи, які, зокрема, планує відвідати президент Ізраїлю Іцхак Герцоґ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі