НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україну запросили на закриту зустріч міністрів оборони країн НАТО

Україну запросили на закриту зустріч міністрів оборони країн НАТО

Порядок денний зустрічі міністрів оборони країн НАТО наразі не розголошують

308

У середині червня міністри оборони країн НАТО зберуться на засідання в Брюсселі. На зустріч запросили і представників України.

Про це сказано в анонсі пресслужби НАТО. Засідання міністрів оборони країн Північноатлантичного альянсу відбудеться впродовж 15-го та 16-го червня.

Зустріч із представниками України, Грузії, Швеції та Фінляндії пройде у перший день під головуванням генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга та буде закритою для світових медіа.

Порядок денний зустрічі міністрів оборони країн НАТО наразі не розголошують. Очікується, що питання, які планують обговорити, оголосять напередодні цього саміту.

Нагадаємо, що Росія не може досягнути своїх стратегічних цілей у війні проти України. Однак НАТО не вірить, що Москва відмовилася від їх досягнення. Таку заяву оприлюднив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Найближчими тижнями НАТО не очікує змін на українсько-російському фронті, однак експерти Альянсу вважають, що ЗСУ можуть у перспективі відвоювати окуповані росіянами Донбас та Крим.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі