НТА > НОВИНИ > Суспільство > Укрзалізниця додасть вагони до евакуаційного потягу з Донеччини

Укрзалізниця додасть вагони до евакуаційного потягу з Донеччини

Укрзалізниця продовжує здійснювати в тому числі евакуаційні перевезення за маршрутом Покровськ-Дніпро-Львів

166

У зв’язку з інтенсифікацією бойових дій на Донеччині і зростанням потоку пасажирів з Донбасу, Укрзалізниця додасть вагони до евакуаційного поїзда з Покровська.

Про це інформує пресслужба Укрзалізниці.

Зазначають, що Укрзалізниця продовжує здійснювати в тому числі евакуаційні перевезення за маршрутом Покровськ-Дніпро-Львів.

«Посадка для пасажирів із зони проведення бойових дій є безкоштовною, пасажири мають можливість безпосередньо на борту зареєструватись у програмі на тимчасове поселення та на отримання матеріальної допомоги для ВПО», – йдеться у повідомленні.

Тільки за червень на вокзалах було виплачено 10,9 млн грн для 4,7 тис. пасажирів евакуаційних потягів із Запоріжжя та Покровська.

Сьогодні голова Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях звернувся до місцевих жителів з проханням евакуюватися зараз, поки це безпечно, тому що обстріли російськими окупантами посилюються.

Як повідомляли раніше, на околиці Луганщини біля Лисичанська точаться важкі бої. Також росіяни намагаються вийти на кордон з Донеччиною.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі