НТА > НОВИНИ > Новини світу > Улітку, але не зараз. Дата зустрічі Байдена і Зеленського і далі під питанням

Улітку, але не зараз. Дата зустрічі Байдена і Зеленського і далі під питанням

200

Президенти України та США Володимир Зеленський та Джо Байден таки зустрінуться, але точна дата залишається невідомою. Якщо раніше йшлося про липень, то нещодавно з’явилася інформація, що Білий Дім хоче перенести зустріч на серпень. Тепер же лунає ще більш загальне визначення – «влітку».

Про це пише Радіо Свобода  із посиланням на інтерв’ю із тимчасовим повіреним у справах США, заступником помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом.

«Коли президент Байден та президент Зеленський спілкувалися вдруге, то президент Байден запропонував, щоб зустріч була в липні або пізніше влітку. Тобто зустріч буде, трохи пізніше. Не в липні, а, думаю, в серпні», – сказав Кент.

За його словами, причина такої невизначеності полягає в одному – знайти час у розкладі президента Байдена.

«Як я казав, зустріч буде влітку. Але не зараз», – наголосив Кент у розмові із «Радіо Свобода».

Кент тимчасово керує американським посольством в Україні на період відпустки тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін.

Раніше ЗМІ повідомляли, що візит Зеленського до США відбудеться в серпні, а не липні, як про це неодноразово повідомляла українська сторона після телефонної розмови президентів України та США.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі