НТА > НОВИНИ > Кримінал > Ультраправі влаштували погром у столичному барі та атакували охорону 

Ультраправі влаштували погром у столичному барі та атакували охорону 

297

 

На бар «Хвильовий» на київському Подолі напали ультраправі. Вони розбили вікна та зі сльозогінним газом напали на охоронців.

Про це повідомляє Громадське.

Зазначається, що інцидент стався приблизно о 18:40 та тривав декілька хвилин. До закладу підійшли троє невідомих і напали на двох охоронців зі сльозогінним газом. Потім до воріт підбігли ще 12 людей та забігли у двір бару.

За словами адміністрації закладу, охоронців били по спині та руках телескопічними кийками і не давали їм зайти у бар, щоб захистити його від погрому.

Водночас у барі було близько 15 відвідувачів, троє діджеїв з Німеччини та троє членів персоналу. За інформацією закладу, нападники почали виламувати двері та ламати меблі, а частинами меблів та телескопічними кийками вибивати вікна та скляні двері в приміщення.

Натомість частина відвідувачів тримала двері та намагалася не пускати нападників усередину. У закладі стверджують, що у дірки у вікнах та дверях почали закидати газові балони зі сльозогінним газом. Тим часом у дворі лунали образливі крики. Коли всі вікна та двері вибили, зловмисники покинули двір.

Згодом на місце події прибули працівники охоронної фірми та поліцейські. Ми намагаємось зв’язатися з поліцією для отримання коментаря.

Нападники також залишили візитки із рекламою організації під назвою Centuria. На їхньому сайті вказано, що «це група організованої української молоді, яка стоїть на світоглядних засадах Української державності та Європейської традиції».

На початку листопада ультраправі вже влаштовували акцію під назвою «Хрестовий похід проти наркоманів».

Тоді вони блокували роботу кількох київських закладів та заявляли, що там нібито розповсюджують наркотики. Серед цілей ультраправих тоді були «Хвильовий», клуб К41 та Closer.

https://twitter.com/HromadskeUA/status/1464314023936204800

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі