НТА > НОВИНИ > Спорт > Улюблена нічия. Збірна України продемонструвала солідну гру проти чемпіонів світу французів

1293

Уп’яте поспіль зігравши внічию у матчах відбору до чемпіонату світу, збірна України частково реабілітувалася перед своїми вболівальниками після невдач із казахстанцями, оскільки протистояла потужній команді Франції. Нічия 1:1 – й наша команда надалі в грі.

Все залежатиме від наступних зустрічей, про що читайте в нашому матеріалі.

Приблизно 45 тисяч уболівальників, які відвідали НСК «Олімпійський», стали свідками цікавої і добротної гри. Тактично футболісти збірної України зіграли значно краще, ніж у матчах з Казахстаном і Фінляндією.

На 44-ій хвилині Яремчук з флангу покотив м’яч на лінію штрафного майданчика, Ярмоленко до м’яча не встигнув, французькі оборонці вибили його, але Шапаренко здивував усю футбольну Європу красивим ударом у «дев’ятку» – 1:0.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ⚽️Shaparenko|#10 (@team.shaparenko10)

Переможний настрій українських футбольних уболівальників французи погіршили вже на початку другого тайму – після навісу з флангу та хорошої гри гостей у повітряних дуелях метушнею поблизу воріт скористався резервіст «Манчестер Юнайтед» Антоні Марсьяль – 1:1.

До кінця поєдинку українські футболісти грали переважно від оборони, хоча й огризалися небезпечними конртвипадами. Та загалом – діяли доволі солідно. Нічию 1:1 можна назвати цілком пристойним результатом для збірної України.

Україна – Франція 1:1

Голи: Шапаренко, 44 – Марсьяль, 50

Україна: П’ятов, Миколенко, Забарний, Матвієнко, Кривцов, Тимчик, Степаненко, Шапаренко (Сидорчук, 90), Циганков (Малиновський, 82), Ярмоленко (Зубков, 90+3), Яремчук (Сікан, 82)

Франція: Льоріс, Зума, Дюбуа, Кімпембе, Дінь, Рабйо, Тчуамені (Верету, 83), Погба, Коман (Діабі, 64), Грізманн, Марсьяль (Бензема, 64)

Попередження: Ярмоленко, 88; Малиновський, 90 — Кімпембе, 90

Турнірна таблиця групи D, в якій виступає збірна України, має такий вигляд

Нагадаємо, що наша футбольна команда все ще має шанси на те, аби пробитися у фінальну частину чемпіонату світу 2022-го року, яку в листопаді-грудні прийматиме Катар.