НТА > НОВИНИ > Місця > Умови тут нелюдські, воїни майже не сплять, – боєць Легіону Свободи з-під Сєвєродонецька

Умови тут нелюдські, воїни майже не сплять, – боєць Легіону Свободи з-під Сєвєродонецька

Російська артилерія безжально гатить – коврово руйнує кожну землю, кожну ділянку, кожне зелене насадження

3745

Сєвєродонецьк на Луганщині – зараз найгарячіша точка, ворог марить надіями оточити місто. Заодно оточити Лисичанськ – фактично по адміністративних межах Луганської області. Оточити наше угрупування військ.

Про актуальну ситуацію біля міста у спецефірі NTA з-під Сєвєродонецька розповів боєць Легіону Свободи Нацгвардії України Володимир Назаренко.

 

За його словами, на щастя, оточити наше угрупування військ ворогу, попри всі намагання, не вдається. Понад те, попри чисельну перевагу, він несе колосальні втрати. Як розповів Назаренко, на підступах до траси Лисичанськ-Бахмут, росіяни отримують локальні розгроми у стилі “Білогорівки”.

Ведуться постійні атаки і на сам Сєвєродонецьк – безупину працюють безпілотники, міномети, “Гради”.

“Але за вісім років ми вже навчилися працювати. Насправді дуже багато втрат завдаємо ворогу, незважаючи на те, що нам дуже важко тримати оборону. Умови тут нелюдські, кожен боєць майже не спить, сюди дуже ускладнене логістичне постачання, дорога під постійними обстрілами. Але ми різними шляхами – не буду розповідати, на які хитрощі ми йдемо – таки проводимо забезпечення військ», – каже Володимир Назаренко.

Також він описав категорії російських військових, з якими зараз доводиться мати справу українським захисникам у Луганській області.

“Є відверте “гарматне м’ясо”, які, коли починаєш по них стріляти артилерією, замість ховатися, починають в паніці бігати. Друга категорія – це російська артилерія, яка безжально гатить – коврово руйнує кожну землю, кожну ділянку, кожне зелене насадження. Також російська авіація, яка нищить усе, що бачить навколо. Таке враження, що вони просто мають план із використання боєприпасів. І не важливо, куди влучать – головне все вистріляти. І ще є категорія другого ешелону, яка йде звірствувати – кадировці та інша ідейна рашистська погань”, – пояснив боєць Легіону Свободи.

Зазначимо, що як розповідав у спецефірі NTA військовий експерт Олег Жданов, Сєвєродонецьк на Луганщині зараз є однією з найбільших проблем для української армії: противник у чисельності переважає українців у співвідношенні один до десяти. Росія кинула туди останній резерв: п’яту армію майже у повному складі. 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
6
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
4

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі