НТА > НОВИНИ > Місця > Унікальний музей мініатюр «Замки України». За 150 гривень там можна постріляти з гармати

Унікальний музей мініатюр «Замки України». За 150 гривень там можна постріляти з гармати

539

У Кам’янці-Подільському ще з 2017-го року діє чудове місце для сімейного відпочинку – музей мініатюр «Замки України». Ледь не щороку він поповнюється новими експонатами, що робить цю місцину привабливішою для туристів і просто прихильників відпочити.

Робота київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі споруд і місцевостей, насправді вражає. Тут можна ознайомитися з історією, дізнатися цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків.

На початку тут було 13 замків, але щоразу експозиція розростається. Кам’янець-Подільська стара фортеця, Хотинська фортеця, Замок Любарта, Олеський, Підгорецький, Свірзький, Золочівський, Острозький замки та багато інших – все це тут можна відвідати значно швидше, ніж справжні зразки.

Цього року теж з’явилися нові екземпляри: Хустський замок і місто-фортеця Тустань.

А ще до композиції додали мінікопії залізничних вокзалів. «Нові експонати гармонійно доповнили локацію, яка тепер зосереджує в одному місці ще більше знаних туристичних об’єктів нашої країни», – йдеться в дописі на сторінці Кам’янець-Подільської міської ради у Facebook.

Попрацювали над ними автор проєкту Євген Ненашев, його партнер Олексій Смольський і архітектори Дмитро Гальченко і Василь Франчак. Зараз тут уже налічується більше 20-ти різних споруд.

Ціни на квитки в музей: для дорослих – 50 гривень, для дітей віком до 12-ти років – 30 гривень, малюки мають можливість відвідати мініатюрні замки України безкоштовно. Можна також виконати постріл з гармати – він обійдеться вам у 150 гривень.

Нагадаємо, що в Ужгороді встановили першу мініскульптуру, яка розмовляє двома мовами. Фігура присвячена виступу в місті відомого американського колективу «Дикий Захід» на чолі з Баффало Біллом.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі