НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Унікальний сценарій фільму «Мої думки тихі» продадуть на благодійному аукціоні

Унікальний сценарій фільму «Мої думки тихі» продадуть на благодійному аукціоні

Наріман Алієв продав сценарій свого фільму «Додому» на аукціоні за 90 000 гривень

308

Режисер Антоніо Лукіч передав сценарій фільму «Мої думки тихі» на благодійний аукціон.

Про це повідомив режисер Наріман Алієв у своїх соціальних мережах. Аукціон триватиме до 18-го серпня.

«Антоніо Лукіч надав сценарій стрічки «Мої думки тихі» зі сценами, які не ввійшли у фільм. Також унікальні розкадровування та неопубліковані артматеріали до фільму. Автограф від режисера. Усе це очікує на переможця», – написав Алієв.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Nariman Aliev (@narik_aliev)

Аукціон триває одночасно у твітері, інстаграмі та фейсбуці. Стартова ціна – 2 000 гривень (зараз найвища ставка сягнула 63 тисячі гривень). Виручені гроші передадуть гурту «Курган і Агрегат» на підтримку Збройних сил України, а також благодійному фонду «Мистецький український рух».

«Вважайте, що сценарій і є єдиною режисерською версією фільму, яку ніколи та ніде не публікували… Підпис режисера та довічний лінк на фільм додається», – заявив Лукіч.

Раніше Наріман Алієв продав сценарій свого фільму «Додому» на такому ж аукціоні за 90 000 гривень.

1-го квітня 2021-го року Антоніо Лукіч представив офіційний трейлер продовження фільму «Мої думки тихі». До роботи над продовженням залучили команда першого фільму – продюсера Дмитра Суханова та його компанію Toy Pictures. Ірма Вітовська й Андрій Лідаговський повернулися до своїх ролей з першої частини.

Нагадаємо, що український інститут спільно з ірландською компанією Usheru запустили сайт задля популяризації українського кінематографу у світі.

Воєнний екшн «Снайпер. Білий ворон» виходить у національний прокат до Дня Незалежності. Історія Миколи Вороненка заснована на реальних подіях. Це шлях трансформації пацифіста у справжнього снайпера з позивним Ворон, який вступає в запеклу боротьбу за свободу та справедливість, попри власні принципи й упередження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі