НТА > НОВИНИ > Війна > Університет Каразіна переїде з Харкова до іншого міста, – Вітренко

Університет Каразіна переїде з Харкова до іншого міста, – Вітренко

Зараз головним завданням є збереження освітньої мережі

1001

У Харкові окупанти авіаударами та артилерійськими обстрілами знищили більшість корпусів Національного університету імені В.Н. Каразіна. Щоб забезпечити його подальшу роботу, навчальний заклад «перевезуть» до іншого міста.

Про це заявив заступник Міністра освіти та науки Андрій Вітренко під час спільного телемарафону українських телеканалів, пише «Українська правда».

«На превеликий жаль, університет імені Каразіна повністю зруйнований рашистськими загарбниками та їхніми авіаударами. Але університет буде переміщений під керівництвом міністерства освіти у більш безпечне місце», – повідомив посадовець.

Вітренко не уточнив, куди саме переїде університет.

Посадовець зазначив, що частину університетів також перевезуть до інших міст. Зокрема, Харківський біосферний університет вже перемістили у Закарпатську область. На стадії переїзду також Чернігівська політехніка та Маріупольський державний університет.

Андрій Вітренко повідомляє, що зараз головним завданням є збереження освітньої мережі. Оскільки після перемоги Україна потребуватиме спеціалістів для відбудови країни.

«Тому ми робимо все, аби не втратити жодного університету», – зазначив він.

Але є також низка університетів, яки висловили бажання лишитися у своєму місті. З 4 квітня вони також запускають навчання – в онлайн-формі.

Зазначимо, що в університеті Каразіна вже відновили дистанційне навчання. Перші заняття відбулись 28 березня. Процес взаємодії зі студентами організували у максимально лояльному форматі.

Нагадаємо, що під час чергової атаки на Харків російські загарбники влучили по університету Каразіна.

Нагадаємо, що Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна потрапив до першої десятки найкращих університетів України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"