НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Уночі 7 листопада “Дія” не працюватиме, щоб потім “літати”

Уночі 7 листопада “Дія” не працюватиме, щоб потім “літати”

А вже від завтра “Дія” має працювати швидше

131
У ніч на 7 листопада замовлення послуг і документів у застосунку й на порталі “Дія” буде недоступне, оскільки “Дія” переїжджає до нового датацентру для підвищення якості роботи.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Фейсбуці.

“Дія працюватиме ще стабільніше. Дія переїздить до нового датацентру для розширення потужностей. У зв’язку з цим переїздом у ніч з суботи на неділю 7 листопада з 00:00 до 07:00 замовлення послуг та документів у Дії буде недоступне”, –  попереджають у повідомленні.

У Мінцифри просять українців завчасно подбати, щоб COVID-сертифікат був завантажений в електронному або паперовому вигляді. А ще переконують, що після проведених змін: усі послуги в “Дії” після 7 листопада витримуватимуть ще більше навантаження, “літатимуть” ще швидше, якісніше, цілодобово.

Із 7-ї ранку 7 листопада застосунок та портал працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, що нещодавно Міноборони анонсувало надання на порталі “Дія” електронних послуг (сервісів) громадянам щодо виконання ними військового обов’язку. Також українці зможуть реєструвати в “Дії” місце проживання.

Окрім того, спростився процес додавання ковід-сертифіката до документів у додатку “Дія”. Тепер користувачу не потрібно крутити головою для отримання фото.  Загалом, станом на 5 листопада, у додатку “Дія” COVID-сертифікати згенерували вже 7 мільйонів громадян України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі