НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Уперше в Україні провели гнучку ендоскопію, яка дозволяє усунути причину хропіння у дітей

Уперше в Україні провели гнучку ендоскопію, яка дозволяє усунути причину хропіння у дітей

158

Уперше в Україні у лікарні львівського «Охматдиту» провели гнучку ендоскопію під час медикаментозного сну (DISE), що дозволяє усунути причину хропіння у дітей.

Про це повідомили на Facebook сторінці Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит».

«Уперше в Україні у Клініці дитячої оториноларингології львівського” Охматдиту” провели гнучку ендоскопію під час медикаментозного сну (DISE). Тут усе просто: дитина спить, починає хропіти, а лікар тим часом завдяки поступовому огляду розуміє, яка із структур верхніх дихальних шляхів відповідальна за хропіння. Тільки так можна з’ясувати точну причину, чому саме дитина хропе і запланувати ефективне лікування, щоб усунути причину хропіння», – йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що у 5-річного хлопчика зі Львівщини, якого оглядали в такий інноваційний спосіб, ЛОРи виявили причину хропіння.  «Його чекає сучасна малоінвазивна операція», – повідомили медики.

Досвідом та телемедичним супроводом з українськими лікарями поділився професор з Техасу (США) Василь Шеремета.

Нагадаємо, що у Львові лікарі успішно прооперували недоношеного 3-денного хлопчика з рідкісною патологією. У новонародженого не було передньої черевної стінки біля сечового міхура.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі