НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Уперше за два місяці в Україні зросла кількість хворих на ковід

Уперше за два місяці в Україні зросла кількість хворих на ковід

217

Упродовж останнього тижня в Україні зросла кількість випадків захворювання на ковід.  Якщо два тижні тому йшлося про 943 випадки, то минулого тижня зафіксували 1 018 хворих з коронавірусом. Таке зростання відбулося вперше за два останні місяці.

Про ситуацію з коронавірусом в Україні під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Ми бачимо приріст на 12% і це тенденція як і в європейських країнах. Сьогодні в Європі фіксується різкий стрибок у порівнянні з червнем-травнем. Потенційно ми готуємось до можливої нової хвилі зростання випадків ковід-19. У тому числі, готуємо до цього систему охорони здоров’я», – цитує міністра «Громадське».

Ляшко запевнив, що в Україні є препарати для лікування пацієнтів, засоби індивідуального захисту, понад 1,2 млн швидких тестів, тести для ПЛР-діагностики тощо. Утім проблеми можуть виникнути з поставками кисню, адже частина виробників в Україні перебувають у зоні активних бойових дій.

Відтак закликав українців за можливості переглянути вакцинальний статус та зробити необхідну дозу щеплення. Тим паче, що, за прогнозами, є ймовірність зростання випадків Covid-19 в осінньо-зимовий період.

Як розповідала завідувачка кафедри епідеміології ЛНМУ ім. Д. Галицького, головна експертка з епідеміології МОЗ України, професорка Наталія Виноград, коронавірус вкорінився і став ендемічним захворюванням для України. Утім ковід і далі нестиме загрозу для людей з імунодефіцитом, людям із так званої медичної групи ризику.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі