НТА > НОВИНИ > Новини світу > Уперше за два роки. Австралія відкрилася для туристів

Уперше за два роки. Австралія відкрилася для туристів

У світі є понад 1,2 мільйона людей з австралійськими візами

386

Австралія вперше за майже два роки відкрила свої кордони для в’їзду туристів за умови, що вони повністю вакциновані проти коронавірусу.

Про це повідомила Deutsche Welle. В’їзд дозволений усім іноземцям, які мають візу та пройшли повний курс вакцинації.

Як зазначило видання, першим у Сіднеї вранці 21-го лютого приземлився літак авіакомпанії Qantas, який привіз пасажирів із Лос-Анджелеса. Перевізник очікує, що цього тижня в Австралію прибудуть понад 14 000 пасажирів.

Передбачають, що в перші 24 години після закінчення дії обмежень на поїздки до Австралії у міжнародних аеропортах Сіднея та Мельбурна мають приземлитися 56 літаків з інших країн, що набагато менше, ніж до пандемії.

При цьому прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що переконаний в тому, що кількість мандрівників із часом знову зросте.

«Це дуже важливий день, на який я давно чекав, з того дня, як уперше закрив цей кордон на самому початку пандемії», – сказав Моррісон.

За його даними, у світі налічується понад 1,2 мільйона людей з австралійськими візами, які тепер можуть відвідати країну.

Міністр торгівлі, туризму та інвестицій Австралії Ден Теан теж висловив надію на те, що кількість туристів, які прибуватимуть у країну, швидко зросте.

Нагадаємо, що наприкінці січня австралійська влада розпочала евакуацію членів сімей дипломатів із Києва через збільшення загрози нового вторгнення з боку Росії. При цьому країна звернулася до своїх громадян за можливості покинути територію України.

У лютому федеральний уряд Австралії визнав коал видом, який перебуває під загрозою зникнення в трьох штатах країни. Причиною такого рішення назвали зміни клімату, знищення природних місць мешкання тварин і поширення серед них хвороб.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі