НТА > НОВИНИ > Новини світу > Уряд Джонсона залишив ще один міністр, загалом пішли пів сотні урядовців

Уряд Джонсона залишив ще один міністр, загалом пішли пів сотні урядовців

Британський премʼєр планує призначити нових людей на всі звільнені посади

188

Міністр у справах Північної Ірландії Брендон Льюїс подав у відставку, ставши четвертим членом Кабінету міністрів Бориса Джонсона, який залишив свою посаду. Станом на ранок 7 липня кількість урядовців, які залишили Кабмін Джонсона, досягла 50 осіб.

Відповідний лист із проханням про відставку Льюїс опублікував у твіттері.

У своєму листі до прем’єр-міністра він повідомив, що «гідний і відповідальний уряд спирається на чесність, цілісність і взаємну повагу – для мене є питанням глибокого особистого жалю, що я повинен залишити уряд, оскільки я більше не вірю, що ці цінності дотримуються».

У вранці 6 липня про свою відставку також оголосили секретар міністерства фінансів Хелен Вотлі, секретар з питань безпеки Даміан Хайндс і секретар з питань науки Джордж Фрімен.

За даними Sky News, станом на ранок 7 липня кількість урядовців, які залишили Кабмін Джонсона, досягла 50 осіб.

Нагадаємо, 6 липня у відставку пішли троє міністрів уряду Джонсона та низка молодших членів уряду і парламентських секретарів.

Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт щодо колишнього заступника парламентського організатора Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях до двох колег. Канцелярія Джонсона стверджувала, що він не знав про цей інцидент і тому підтримав повторне призначення Пінчера у 2022 році, але пізніше прем’єр був змушений визнати, що це не так.

Зазначимо, що Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон після зустрічі з членами свого уряду в середу, 6 липня, на Даунінг-стрит запевнив, що не має наміру йти у відставку й планує призначити нових людей на всі звільнені посади.

Раніше прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон назвав умови, за яких він готовий піти у відставку. Відповідаючи на запитання одного з членів парламенту, Джонсон заявив, що він готовий піти у відставку лише у двох випадках:

  • якщо уряд не зможе продовжувати ефективно виконувати роботу;
  • якщо уряд не зможе й надалі надавати підтримку Україні.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі