НТА > НОВИНИ > Новини світу > Уряд Литви заборонив усі авіарейси, які проходять над Білоруссю

Уряд Литви заборонив усі авіарейси, які проходять над Білоруссю

183
Уряд Литви заборонив усі авіарейси, які проходять над Білоруссю

Сьогодні, 24 травня, уряд Литви вирішив заборонити прибуття і відбуття в країну, зокрема, маршрути яких проходять над територією Білорусі. Заборона набуває чинності опівночі 25 травня.

Про це пише інтернет-портал Delfi.

Згідно з повідомленням, прем’єр-міністерка Литви Інґріда Шимоніте заявила, що таке рішення пропонується заради безпеки мандрівників.

“Що стосується польотів в Литву і з Литви через повітряний простір Білорусі, попри те, що деякі авіакомпанії самі вирішили скасувати такі польоти, заради безпеки мандрівників запропоновано прийняти відповідне рішення уряду”, – заявила Шимоніте.

Відтак, міністр транспорту та шляхів сполучення Марюс Скуодіс пояснив, що згідно з рішенням, заборонено прибуття і відбуття в країну, зокрема, маршрути яких проходять над територією Білорусі. Уряд Литви сподівається, що таке ж рішення прийме і Євросоюз.

Нагадаємо, європейські авіакомпанії скасовують польоти над Білоруссю, оскільки у неділю, 23 травня, після екстреної посадки в аеропорту Мінська, білоруські силовики затримали засновника опозиційного каналу Nexta Романа Протасевича.

Крім того, у коментарі для НТА, журналіст білоруського видання “Наша Ніва” Максим Маханьков заявив, що події літа 2020 року настільки налякали нинішню білоруську владу на чолі з Олександром Лукашенком, що зараз відбувається банальна помста усім критикам цього режиму, зокрема, Роману Протасевичу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі