НТА > НОВИНИ > Уряд призначив очільницю Національної служби здоров’я України

Уряд призначив очільницю Національної служби здоров’я України

Очолила Національну службу здоров’я України заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

246

Уряд сьогодні, 10 листопада, за поданням міністра Віктора Ляшка, призначив Головою Національної служби здоров’я України Наталю Гусак.

Про це повідомила народна депутатка Ольга Стефанишина на сторінці у фесбук.

«Два роки ця інституція була без керівника. Калейдоскоп міністрів, численні атаки, нечесні конкурси Степанова – НСЗУ пережила дуже важкі часи. Від цього страждали пацієнти, лікарні і реформа. Бо НСЗУ – це і є медична реформа… Я би дуже хотіла повірити, що пані Наталі вдасться налагодити роботу НСЗУ, впровадити нові механізми роботи з лікарнями, а також стати повноцінним гравцем в цій сфері.

Для цього треба мати високу експертизу, сталеві нерви і неперевершені комунікаційні якості. Чи відповідає пані Наталя цим критеріям? Побачимо дуже скоро», – написала Ольга Стефанишина.

Нардепка також зазначила, що вважає посаду очільника НСЗУ не менш важливою, ніж міністра.

«Для мене посада очільника НСЗУ – не менш важлива, ніж міністра.Величезна відповідальність. Майже 160 мільярдів гривень державних коштів. Сотні людей в підпорядкуванні. Тисячі лікарень і аптек», – повідомила Стефанишина.

Зазначимо, що 5 листопада у Міністерстві охорони здоров’я України завершився конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України. Переможницею стала Наталія Гусак, яка працювала на посаді заступниці голови Чернівецької облдержадміністрації.

Нагадаємо, що сьогодні Кабінет міністрів України звільнив Миколу Чечоткіна з посади голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Виконання обов’язків голови ДСНС тимчасово поклали на начальника ДСНС у Рівненській області Сергія Крука.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі