НТА > НОВИНИ > Спорт > Усі дороги ведуть до Рима. Чи зможуть українські вболівальники підтримати команду в Італії

217

Після перемоги над Швецією збірна України проведе матч 1/4-ої фіналу Євро-2020 проти команди Англії 3-го липня в Римі на «Стадіо Олімпіко». Та потрапити на  гру уболівальники з України, радше за все, не зможуть.

Офіційний сайт УЄФА навів перелік головних вимог для подорожі до столиці Італії. У матеріалі зазначається, що інформація може будь-якої миті змінитися залежно від новин від УЄФА або місцевої влади.

Як наголошують в Українській асоціації футболу, перед тим, як покладатися на наведену інформацію та вирушати в поїздку, обов’язково потрібно перевірити найсвіжішу інформацію на сайтах місцевих і національних органів влади. Обов’язково варто дотримуватися чинних на той момент обмежень і вимог італійської влади до перетину кордону. Для власників квитків послаблень не буде. В’їзд до Італії з деяких країн може бути закритий зовсім.

Зокрема, поїздки з України до Італії без поважної причини наразі заборонено, але є винятки. Це означає, що вболівальники з України не зможуть прибути до Італії на матч, якщо тільки їх не стосується виняток на поїздки з поважної причини.

Ще складніше тим, хто нещодавно відвідував Велику Британію (за останні 14 днів). Вони повинні пройти після приїзду до Італії п’ятиденну самоізоляцію. Тобто вболівальники, які прибудуть до Італії з Великої Британії після 28 червня, не встигнуть відвідати чвертьфінальний матч Євро-2020 в Римі 3-го липня.

Окрім того, в Італії потрібно надати негативний тест на COVID-19, зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду до Італії.

Нагадаємо, що вчора пізно вночі збірна України у матчі 1/8-ої фіналу Євро-2020 обіграла збірну Швеції і тепер у чвертьфіналі зустрінеться з Англією в Римі.

Перемога в драматичному матчі над шведами (2:1) у додатковий час дозволила збірній України вперше в історії зіграти у чвертьфіналі чемпіонату Європи. Це сталося через 15 років після єдиного виходу в 1/4-ту фіналу чемпіонату світу. Примітно, що нинішній головний тренер Андрій Шевченко на ЧС-2006 був капітаном України і забив два голи, ставши кращим бомбардиром команди.

Такими є результати всіх матчів 1/8-ої фіналу Євро-2020. Переможці пар вийшли в чвертьфінал турніру.

Уельс – Данія – 0:4

Італія – Австрія – 2:1, додатковий час

Нідерланди – Чехія – 0:2

Бельгія – Португалія – 1:0

Хорватія – Іспанія – 3:5, додатковий час

Франція – Швейцарія – 3:3, 4:5, пенальті

Англія – Німеччина – 2:0

Швеція – УКРАЇНА – 1:2, додатковий час