НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зимові вихідні для українців. Скільки святкуватимемо різдвяні та новорічні свята

Зимові вихідні для українців. Скільки святкуватимемо різдвяні та новорічні свята

Упродовж трьох тижнів поспіль по три дні будуть офіційно вихідними

1564

На зимові свята українці матимуть аж дев’ять вихідних днів, а ще три три скорочені робочі дні.

Перший офіційний новорічний вихідний чекає на українців на Різдво за західним календарем, 25-го грудня, яке припадає 2021-го року на суботу. Перед цим робочий день перед Різдвом – п’ятниця, 24-го грудня – буде скороченим. А ось понеділок вважатиметься неробочим днем. Разом – 3 вихідних.

1-го січня 2022-го року теж припадає на суботу. Тому українці отримають 3 новорічні вихідні – 1-го, 2-го та 3-го січня. Натомість у п’ятницю, 31-го грудня, українців очікує скорочений робочий день.

Різдво за григоріанським календарем 2022-го року припадає на п’ятницю. У четвер, 6-го січня, українці працюватимуть у скороченому варіанті. А далі на нас знову чекає святковий вікенд – 7-го, 8-го та 9-го січня. Проте вже наступного дня, 10-го січня, – повноцінний робочий день.

Усі вихідні на Новий рік і Різдво:

  • 25,26,27 грудня 2021 року
  • 1,2,3,7,8.9 січня 2022 року

Зазначимо, що всі дати є офіційними вихідними, відтак їх не доведеться відпрацьовувати в інші дні.

Скорочені робочі дні:

  • 24,31 грудня 2021 року
  • 6 січня 2022 року

Коли канікули

Шкільні новорічні канікули, за попередніми даними, мали розпочатися 24-го грудня та тривати до 10-го січня. Проте епідемічна ситуація в Україні постійно вносить свої корективи.

В останні тижні грудня система електронних платежів НБУ та банки будуть працювати в звичному режимі.

Нагадаємо, що під час новорічно-різдвяних свят відділення й адресна доставка «Нової пошти» працюватимуть за іншим графіком.

У Львові від 17-го грудня стартувала програма новорічно-різдвяних заходів. Через небезпеку поширення коронавірусу місто відмовилося від проведення масштабних подій, проте зберегло відзначення традиційних заходів – встановлення різдвяного дідуха, фестиваль «На Різдво до Гаю», фестиваль «Велика коляда» тощо.

А тим часом «Укрзалізниця» призначила шість додаткових потягів, які курсуватимуть на новорічні свята. Це пов’язано з підвищеним попитом пасажирів.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
3
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі