НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Уся підтримка держави проявилася в одноразовій допомозі, – поранений ветеран

Уся підтримка держави проявилася в одноразовій допомозі, – поранений ветеран

410

Ветеран 93-ої механізованої бригади “Холодний Яр” Артур Кирєєв, ветеран зізнався, що вся підтримка держави обмежилася одноразовою матеріальною допомогою. Натомість після поранення збір необхідних довідок перетворилося для нього на «футболення» і ходіння по колу.

«Влада просто забула про мене. Мене постійно відправляли за якимись довідками, яких не існує, в кабінети, які невідомо де розміщені. Вони це роблять, щоб людина просто здалася і вже й сама не хотіла ніякої допомоги. Чому немає жодної державної структури, яка б надавала військовим після поранень допомогу і самостійно приносила тобі всі необхідні довідки після того, як тебе виписують з лікарні», – дивувався Артур Кирєєв в ефірі «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Водночас військовий дуже вдячний за підтримку, яку йому надали у Львівському шпиталі, куди він потрапив після отримання поранення на російсько-українській віні. З його слів, саме там, він отримав свою другу родину.

«Я народився в Донецьку, тому все життя говорив російською. Я захотів вивчити і почав говорити українською саме завдяки людям, які допомагали мені у Львівському шпиталю. В мене немає батьків, але свою родину я зустрів саме в госпіталі серед лікарів та волонтерів, які мені допомогли. По сьогоднішній день ми спілкуємось і я дуже радий, що потрапив саме до Львова», – щиро розповів Артур Кирєєв, ветеран 93-ої механізованої бригади “Холодний Яр”.

Нагадаємо, 14 жовтня святкують День Захисника та Захисниць України. Свято започаткували у 2014 році указом президента України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі