НТА > НОВИНИ > Спорт > УЄФА готується суворо покарати «Реал», «Барселону» і «Ювентус»

УЄФА готується суворо покарати «Реал», «Барселону» і «Ювентус»

114

УЄФА оголосив про відкриття дисциплінарної справи щодо “Реала”, “Барселони” і “Ювентуса”.

Ці клуби раніше оголосили про організацію європейської Суперліги і не заявили про вихід з неї. Інші дев’ять клубів повідомили про припинення своєї участі в проекті і дійшли згоди з УЄФА.

“Після розслідування, проведеного інспекторами УЄФА з етики та дисципліни в зв’язку з так званим проектом “Суперліги”, проти “Реала”, “Барселони” і “Ювентуса” порушено процесуальну справу за можливе порушення нормативно-правової бази УЄФА. Додаткову інформацію надамо в належний час”, – йдеться в офіційній заяві УЄФА.

Про організацію Суперліги заявили 12 клубів. Потім більшість із них оголосила про вихід із проекту. Про свою прихильність організації Суперліги в майбутньому, коли для цього будуть умови, оголосили “Реал”, “Барселона” і “Ювентус”. За даними медіа, ці клуби можуть виключити з єврокубків на два роки.

Зараз УЄФА та національні збірні проводять останній етап підготовки до Євро-2020, який стартує 11-го червня. Ретельну підготовку проводить і національна команда України під керівництвом Андрія Шевченка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі