НТА > НОВИНИ > Новини світу > Уже п’ять тисяч українських військових пройшли підготовку у Великій Британії

Уже п’ять тисяч українських військових пройшли підготовку у Великій Британії

Найближчим часом започаткують програму з підготовки молодших командирів військових частин і підрозділів Збройних сил України

226

Українські захисники продовжують навчання за стандартами НАТО у Великій Британії. З липня підготовку пройшли вже 5 тисяч військових.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Програма з навчання українських військових отримала назву «Interflex».

До неї приєдналися інструктори з Канади, Нідерландів, Нової Зеландії, Великої Британії та України.

«Військові отримали базові знання, вміння та навички з тактичної медицини, інженерної, вогневої, психологічної та тактичної підготовки, включаючи ведення наступальних і оборонних дій в урбанізованій місцевості», – сказано в повідомленні.

У Генштабі зазначили, що найближчим часом навчання розширять і започаткують програму з підготовки молодших командирів військових частин і підрозділів Збройних сил України.

«Операція «Interflex» є одним із яскравих прикладів міжнародної підтримки нашої держави та переконливим свідченням, що Україна не сама в боротьбі з російською агресією», – наголосили в Генштабі ЗСУ.

Раніше під час візиту до Києва колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона запропонували створити програму з навчання українських бійців за стандартами НАТО.

Британці організували масштабні навчання, до яких пізніше доєдналися інструктори з інших країн.

Нещодавно стало відомо, що Іспанія теж готується провести навчання для бійців Збройних сил України. Ймовірно, вони пройдуть у Сарагосі.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський приїхав до деокупованого Ізюма, де взяв участь у церемонії підняття прапора України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі