НТА > НОВИНИ > Кримінал > В аеропорту «Бориспіль» митники перехопили сотню унікальних предметів Третього рейху

В аеропорту «Бориспіль» митники перехопили сотню унікальних предметів Третього рейху

501

Київські митники вилучили велику кількість предметів у шанувальника атрибутики Третього рейху. За словами пасажира, він хотів вивезти їх за кордон та продати, щоби компенсувати вартість квитка.

Про це повідомила пресслужба Київської митниці. Таких історичних предметів виявилося більше сотні.

«У пасажира, який відлітав вечірнім рейсом до Рима з аеропорту «Бориспіль», на «зеленому коридорі» київські митники вилучили 111 предметів часів Третього рейху», – сказано в повідомленні митників.

Серед вилученого з валізи нашого 53-річного співвітчизника – каски, ложки, виделки, консервний ключ, 80 монет із білого металу, ґудзики, «газбак» (ємність для зберігання протигазу), фляги, біноклі, півлітрова маслянка, кістяне намисто з черепами, іспанські хрести (відзнака для німців, які брали участь в Громадянської війні в Іспанії 1936-1939-го років), військові авіаційні годинники люфтваффе, скульптурна голова Гітлера тощо.

«Практично на всіх предметах зображена свастика чи написи, що пов’язані з діяльністю нацистської Німеччини та Третього рейху. Лише одна з виявлених нагород – орден радянського періоду «Знак почесті», – зазначили київські митники.

Зі слів громадянина, продавши ці предмети, він планував компенсувати вартість квитка до Рима.

Митну декларацію пасажир не заповнював, відповідних документів на право вивезення предметів, що можуть мати історичну цінність, не мав.

Нагадаємо, що вчора контрабанду трьох живих вовків виявили митники в аеропорту «Бориспіль». Диких тварин намагалися видати за собак породи лайка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі