НТА > НОВИНИ > Львівські новини > В аеропорту Львова знешкодили “вибухівку”. Людей терміново евакуювали (оновлено)

В аеропорту Львова знешкодили “вибухівку”. Людей терміново евакуювали (оновлено)

596

Упродовж ранку правоохоронці перевіряли міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького через повідомлення про замінування. Усіх пасажирів та працівників евакуювали.  Із неофіційних джерел стало відомо, що вибухівку таки знайшли та близько 11:40 знешкодили.

Натомість у Нацполіції повідомляють, що “попередньо вибухівки у сумці не виявлено”.

Як повідомила пресслужба поліції Львівської області 21 липня, близько 09:25, до поліції надійшло повідомлення від працівників служби безпеки аеропорту “Львів”: на території летовища  виявили підозрілу сумку, в якій може бути вибухівка. Працівників та пасажирів терміново евакуювали. Приміщення аеропорту обстежує поліція.

Вже близько 10:00 з’явилися перші повідомлення від очевидців про підтвердження того, що в сумці  була вибухівка, – передає  “Варта-1”.

Також керівник спільноти “Варта-1” Ігор Зінкевич у Facebook повідомив, що пожежна служба (ДСНС), яка  реагувала на виклик щодо замінуванні аеропорту, не могла добратися до гідранту.

“Хтось при облаштуванні дороги заасфальтував люки і, наскільки я зрозумів, жодного разу не провірив наявність швидкого доступу до нього”, – написав він.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі