НТА > НОВИНИ > В Атлантичному океані зник 22-річний львів’янин, якого змило хвилею під час шторму

В Атлантичному океані зник 22-річний львів’янин, якого змило хвилею під час шторму

Уже два дні тривають пошуки 22-річного артиста балету Іллі Романського

222

Під час купання в Атлантичному океані у вівторок, 8 лютого, зник 22-річний артист балету Ілля Романський зі Львова. Його змило хвилею під час шторму.

Про його зникнення повідомили на сторінці трупи Royal Russian Ballet, в якій танцює Ілля, а журналісти «24 каналу» дізналися, що хлопець – львів’янин.

Артисти балету під час свого туру приїхали до португальського міста Порту. Після поселення у готелі, двоє хлопців попри шторм вирішили скупатися в Атлантичному океані.

«Один наш технік Дмитро був першим, хто зробив заплив і благополучно повернувся на берег. За ним також вирішив поплавати артист балету Ілля Романський. Але йому не пощастило. Як тільки він зайшов у воду, його одразу ж змило великою хвилею», – йдеться у повідомлені.

Діма кинувся на допомогу Іллі, який нерухомо плив на спині.

«Їх обох стало сильно зносити течією. Діма обхопив Іллю, почав тягнути його до берега і відчайдушно кричати про допомогу. Майже допливши до найближчого кам’янистого берега, Діма намагався витягнути Іллю, що втратив свідомість. Вибратися не виходило, бо була очевидна небезпека розбитися об каміння. Ще одна велика хвиля відірвала Іллю від Діми», – зазначають у трупі.

До хлопців тоді на човні припливли рятувальники. Їм вдалося витягнути з води Дмитра, його одразу госпіталізували. Іллю рятувальники не змогли врятувати, його віднесло хвилею.

Вже другий день у Порту тривають рятувальні операції, задіяні всі екстренні служби. Наразі оглядають скелі та берегову лінію. У повітря підняли квадрокоптери нічного бачення, а також шукають хлопця  на катерах, човнах та гелікоптері, працювали водолази.

Нагадаємо, що 24-річний чоловік разом з дитиною повертався з лісу додому на підводі. Перетинаючи річку, стрімкий потік води почав розбивати підводу, в результаті чого місцеві жителі опинилися у водоймі. Після цього 24-річний чоловік доплив до берега, а хлопчик зник у воді. 7 січня тіло хлопчика без ознак насильницької смерті виявили неподалік берега річки, за 10 км від місця зникнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі