НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Атлантиці дрейфує палаюче судно з 4 тисячами нових німецьких машин

В Атлантиці дрейфує палаюче судно з 4 тисячами нових німецьких машин

802

Судно Felicity Ace, що перевозить близько 4000 автомобілів, загорілося у водах Атлантики. Автомобілі доставлялися з Порту Емден в Німеччині в Девісвілл, штат Род-Айленд, США.

Як повідомляє Associated Press, катер португальських прикордонників і чотири торгові кораблі зняли з судна весь екіпаж – 22 людини.

Відомо, що пожежа почалася в трюмі судна і перекинулася на верхні палуби. Про стан судна і кількість пошкоджених пожежею машин поки нічого невідомо.

“Нам відомо про інцидент на борту судна Felicity Ace, що перевозить автомобілі Porsche. Ваш дилерський центр надасть вам додаткову інформацію про те, як це вплине на вас, як тільки ми отримаємо додаткову інформацію і дізнаємося весь масштаб проблеми”, – написала компанія Porsche у своєму сервісі Track Your Dream, який клієнти можуть використовувати для відстеження шляху придбаних машин.

Компанія Volkswagen опублікувала заяву, в якій говориться, що їй відомо про інцидент з вантажним судном, що перевозив автомобілі Volkswagen Group через Атлантику. Обидва автовиробники у своїх повідомленнях турбуються в першу чергу про стан екіпажу.

Причини пожежі з’ясовують.

У португальських Військово-Морських силах заявили, що у них немає ніяких подробиць про операцію з порятунку судна. За їх інформацією, судно з автомобілями дрейфує на схід.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі