НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Британії та Ірландії другий день лютує шторм «Барра»

В Британії та Ірландії другий день лютує шторм «Барра»

Близько 50 тисяч людей залишилися без світла, а в більшості шкіл призупинили навчання

154

У Великій Британії та Ірландії другий день поспіль лютує потужний шторм «Барра». Вітер сягає понад  100 км/год. Внаслідок негоди тисячі людей залишилися без світла, в школах призупинили навчання, скасували морські та залізничні рейси, закривають для проїзду прибережні дороги.

Про це повідомляє ТСН.

Напередодні стихія принесла із собою рвучкий вітер до 130 кілометрів за годину. Британію накрили гігантські хвилі, що здатні знести автомобіль. Також подекуди здійнялася ще й завірюха.

Через потужну стихію близько п’ятдесяти тисяч людей залишилися без світла. В більшості шкіл призупинили навчання. Скасували морські та залізничні рейси. Влада також розпорядилася закрити для проїзду прибережні дороги.

Іспанію накрило снігом. Хурделиця налетіла на щонайменше десять регіонів. Зокрема, найбільше дісталося Жироні. Внаслідок негоди десятки транспортних засобів опинилися заблокованими під заметами. На дорогах утворилися затори.

Фото – The Weather Channel

Нагадаємо, минулого місяця у Великій Британії вирував шторм “Арвен”, який приніс з собою сильний вітер, дощ та сніг. В результаті негоди в країні загинуло дві людини.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі