НТА > НОВИНИ > В Чорнобильській зоні вперше відбулися масштабні навчання підрозділів МВС

В Чорнобильській зоні вперше відбулися масштабні навчання підрозділів МВС

376

Сьогодні, 4 лютого, у м. Прип’яті сьогодні пройшли тактико-спеціальні навчання гвардійців, поліцейських та рятувальників, які відпрацювали дії при виникненні кризової ситуації та ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

На навчаннях були присутні керівництво МВС, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, а також посли іноземних держав та представники країн-партнерів.

«Гвардійці, поліцейські та рятувальники відпрацювали злагодженість дій під час виконання завдань з оборони населеного пункту, тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідацію їх наслідків», – розповіли правоохоронці.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зазначив, що такі масштабні навчання на території зони відчуження ЧАЕС проводяться вперше.

«Навчання вкотре підтвердили злагодженість і взаємодію працівників системи МВС, включаючи специфіку роботи кожного підрозділу в найскладніших ситуаціях для подолання різного роду небезпек», – наголосив Денис Монастирський.

Насамкінець відпрацювали надання першої медичної допомоги, евакуацію поранених, зачистку населеного пункту від мінно-вибухових засобів і ліквідацію наслідків бойових дій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"