НТА > НОВИНИ > Спорт > В Edem GolF Club відбувся історичний WAGR чемпіонат з гольфу

В Edem GolF Club відбувся історичний WAGR чемпіонат з гольфу

349

Уперше в історії Західної України відбувся Відкритий чемпіонат України з гольфу серед гравців середньої вікової категорії. Відповідно до регламенту турніру, учасники старші 25 років змагалися за першість на сертифікованому гольф-полі Edem Golf Club. Паралельно проходили змагання серед жінок та дітей.

Гравці з різних куточків України три дні поспіль з 22 по 24 липня проходили по 18 лунок. Як зазначають учасники, поле надзвичайно мальовниче та дуже складне. Одразу після сертифікації поля Edem Golf Club, Всеукраїнська федерація гольфу вирішила провести змагання саме на його території. Результати змагань подаються до Всесвітнього гольф рейтингу серед аматорів WAGR. Для Львівщини – це перший в історії чемпіонат з гольфу такого рівня.

Чемпіонами України серед гравців середньої вікової категорії стали – Загородня Галина та Чепердак Богдан (номінація Gross). У Stableford Net першість завоювали: Поперешнюк Аліна та Поперешнюк Володимир. Nearest to the pin – Терещук Альона (6.12м) та Швачий Сергій (1.55м). Longest drive – Загородня Галина (170м) та Швачий Сергій (195м).

Одночасно з чемпіонатом України, 24-го липня відбувся четвертий етап змагань серед жінок Open Ladies Golf Tour. До змагань у голь-клубі Edem Golf Club долучилося багато нових спортсменок.

“Країна Едем – це райське місце як для відпочинку, так і для спорту. Тут є все для стрімкого розвитку гольфу. Федерація буде всіляко сприяти, щоб на Львівщині з’являлося все більше гольфістів та проходило багато змагань національного та міжнародного рівнів саме у гольф-клубі Edem Golf Club– говорить Віцепрезидент Всеукраїнської федерації гольфу Олена Рудік.

З урахуванням гандикапу Open Ladies Golf Tour у номінації Stableford Net лідерками стали: Дяченко Марина (у гандикапній групі 0-36), Волошина Юлія (у групі 36.1-54.0). Best Gross – Растворцева Ельвіра, а серед початківців, що проходили 9 лунок – Сковрон Галина. Best junior Stableford – Растворцева Аліса.

Longest drive –  гандикапна група 0-36 – Растворцева Ельвіра, група 36.1-54.0 – Романаускас Христина. Closest to the pin – (0-36) – Загородня Галина, (36.1-54.0) – Смолінська Христина.

Фінальним завершенням гольф-тижня в Edem Golf Club 25 стали змагання серед дітей Open Kids and Junior Golf Tour. На турнірі був встановлений новий рекорд гольф-поля Edem Golf. Саме тут 8-річна Аліса Растворецева зіграла 18 лунок поля в пар.

35 юних гольфістів змагалися відповідно до своїх вікових категорій, на сертифікованих ті, що передбачені для дитячих турнірів. На церемонії нагородження директор ДЮСШОР з гольфу – Альона Терещук привітала учасників та нагородила всіх медалями та подарунками.

За чотири турнірні дні гольф-поле Edem Golf Club назбирало багато рекордів, які разом з Всеукраїнською федерацією гольфу будуть примножувати в майбутньому.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі