НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Енергодарі створили так звану «народну раду». Її очолив колаборант з ОПЗЖ

В Енергодарі створили так звану «народну раду». Її очолив колаборант з ОПЗЖ

Так звана «рада самоорганізації міста» захотіла виконувати функції міської влади в Енергодарі

472

В Енергодарі депутат-колаборант від партії ОПЗЖ Андрій Шевчик створив «народну раду». Міський голова Дмитро Орлов попередив про те, що «рада» не має стосунку до юрисдикції України.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі. Андрій Шевчик пішов на співпрацю з російськими окупантами.

Він заявив про створення «ради самоорганізації міста», яка виконуватиме функції міської влади, а себе ж він оголосив «головою ради».

«Офіційно повідомляємо, що створена сьогодні так звана «народна рада» на чолі з Андрієм Володимировичем Шевчиком немає жодного стосунку до юрисдикції України», – наголосив Орлов.

Нагадаємо, що нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав закони про кримінальну відповідальність для колаборантів.

Національна агенція з питань запобігання корупції допомагає СБУ виявляти колаборантів і сформувало базу даних потенційних зрадників України.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, в якому у статусі державних зрадників фігурують колишній міський голова Ізюма Харківської області Олександр Божков, два чинні депутати міськради та колишній поліцейський. Вони перейшли на біг ворога та допомагають окупаційним військам.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі