НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Грузії 2500 військових із 15 країн розпочали навчання Agile Spirit 2021

В Грузії 2500 військових із 15 країн розпочали навчання Agile Spirit 2021

240

В навчаннях Agile Spirit 2021, які триватимуть до 6 серпня на військовій базі Сенакі на заході Грузії, візьмуть участь дві з половиною тисячі військових з 15 країн-членів НАТО та партнерів Альянсу.

Як повідомляє Голос Америки, США для участі в навчаннях надіслали 700 військових.

Навчання включатимуть наземні та повітряні операції та тренування командирів та персоналу. Метою Agile Spirit є посилення регіональної безпеки та зміцнення оперативної сумісності країн-членів Альянсу та партнерів.

За даними Міноборони України, у навчаннях беруть участь країни-члени НАТО та країни-партнери, серед яких: Грузія, США, Велика Британія, Україна, Польща, Румунія, Туреччина, Латвія, Естонія, Німеччина, Азербайджан, Іспанія, Канада, Італія та Литва.

Відзначається, що Agile Spirit – 2021 є наймасштабнішими за всю історію проведення багатонаціонального навчання з моменту його започаткування.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці зведеної роти окремого батальйону морської піхоти, а також офіцери управління окремої бригади морської піхоти та командування морської піхоти з різних напрямів.

Як повідомлялося, корабельна група Військово-Морських Сил ЗС України вже прибула для участі у навчаннях в грузинський порт Поті у складі середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» та патрульного катера «Слов’янськ».

Грузія проводить навчання вже вдесяте. Від 2018 року вони відбуваються кожні два роки. Agile Spirit 2021 проходитиме у п’ятьох локаціях.

Agile Spirit 2021

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі