НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Індії дозволили повністю вакцинованих туристів. Уперше за півтора року

В Індії дозволили повністю вакцинованих туристів. Уперше за півтора року

166

Уряд Індії через зменшення кількості хворих на коронавірус сьогодні, 15 жовтня,  відкрив кордони країни для повністю вакцинованих іноземних туристів.

Про це повідомляє  AP.

Скорочення випадків захворювань на коронавірус дозволило представникам влади Індії відкрити країну для іноземних туристів.

“Уперше з березня 2020 року іноземним туристам дозволили в’їхати на територію Індії”, – зазначають у  ЗМІ.

Поки що невідомо, чи будуть люди відбувати карантин після прибуття, однак вони обов’язково мають бути повністю вакцинованими і показати негативний результат тесту на коронавірус протягом 72 годин після перетину індійського кордону.

Як зазначали раніше, першим п’ятьом тисячам туристів можуть вручити безкоштовні візи як спробу відродити сектори туризму, гостинності й авіації, які сильно постраждали від пандемії COVID-19 з березня 2020-го року, коли оголосили про національний локдаун.

В країні майже 70% дорослого населення мають хоча б одне щеплення проти COVID-19.

Уряд Індії вирішив відкрити кордони, тому що щоденна кількість інфікованих у країні становить менше ніж 20 тисяч, коли у травні антирекорд був 400 тисяч.

Нагадаємо, що 15 квітня Індія оновила рекорд за новини випадками коронавірусу. Тоді виявили 200 тисяч випадків COVID-19 за добу. 20-го квітня Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі