НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Індії готові дозволити туристів. Уперше за півтора року

В Індії готові дозволити туристів. Уперше за півтора року

131

Скорочення випадків захворювань на коронавірус дозволяє представникам влади Індії заявляти про плани відкрити країну для іноземних туристів. Таке може статися вперше за півтора року

Про це повідомила агенція The Hindu. Офіційне оголошення про дозвіл іноземним туристам відвідувати Індію може з’явитися протягом наступних 10-ти днів.

«Керівники Міністерства внутрішніх справ Індії обговорюють з усіма зацікавленими сторонами передбачувану дату й умови відкриття країни для іноземних туристів», – ідеться у повідомленні.

Першим п’ятьом тисячам туристів можуть вручити безкоштовні візи як спробу відродити сектори туризму, гостинності й авіації, які сильно постраждали від пандемії COVID-19 з березня 2020-го року, коли оголосили про національний локдаун.

19-го вересня в Індії зареєстрували 30 773 нових випадки захворювання, в той час, як кількість активних випадків знизилося до 320-ти тисяч. Країна залишається на другому місці в світі за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусу з початку пандемії.

У квітні 2021-го лікарні Індії не могли впоратися з напливом хворих, а тіла померлих спалювали прямо на вулицях. На той момент Індія була одним з найбільших виробників вакцини, втім щеплення там отримали менше 2% людей.

15 квітня Індія оновила рекорд за новини випадками коронавірусу. Тоді виявили 200 тисяч випадків COVID-19 за добу. 20-го квітня Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі