НТА > НОВИНИ > Економіка > В Іспанії банк випадково перерахував на Різдво більше 150 млн євро на тисячі рахунків

В Іспанії банк випадково перерахував на Різдво більше 150 млн євро на тисячі рахунків

Люди витратили несподівані гроші на різдвяні подарунки

420

Іспанський банк Santander через збій у системі помилково виплатив на Різдво більше 150 мільйонів євро на рахунки 75-ти тисяч різних фізичних і юридичних осіб.

Про це повідомив The Times. У банку вже заявили, що намагатимуться повернути кошти з рахунків – деякі банки-посередники натомість відповіли, що не будуть повертати гроші.

Іспанський банк зараховував на рахунки заробітну платню або сплату купленого товару у компаній Європи на рахунки юридичних осіб.

Деякі банки-конкуренти, у яких люди, які отримали кошти, мають рахунки, повідомили про відмову в співпраці щодо повернення коштів – на їхню думку, це може призвести до зменшення їх клієнтів.

Наразі Santander намагається самостійно зв’язатися з клієнтами, аби ті повернули кошти. Однак є проблема: чимала частина надходжень вже витрачена людьми на Різдво.

Нагадаємо, що в Україні 31-го грудня 2021-го року банківський день у системі електронних платежів триватиме до 13:00.

З 19-го грудня стартував прийом заявок від повністю вакцинованих громадян на отримання тисячі гривень.

Суд Ізраїлю заборонив 44-річному австралійцю Ноаму Гапперту виїжджати за межі країни до 31-го грудня 9999-го року, поки він не сплатить понад 2,4 мільйона доларів (66 мільйонів гривень) допомоги з догляду за дітьми колишній дружині.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"