НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > В Іспанії група людей зачинилася у музеї та погрожувала суїцидом

В Іспанії група людей зачинилася у музеї та погрожувала суїцидом

142

У Національному музеї Прадо в Мадриді на декілька годин зачинилася група протестувальників. Вони погрожували вчинити суїцид, якщо влада не виконала би їхні вимоги.

Про це повідомив Reuters. Шестеро осіб, які на початку 1980-их отруїлися неякісною ріпаковою олією, на декілька годин зачинилися у мадридській художній галереї Прадо, погрожуючи вчинити масовий суїцид.

Серед протестувальників перебувала людина в інвалідному візку. Всі вони тримали банер перед картиною іспанського художника Дієго Веласкеса. Інші зібралися надворі.

Ці люди погрожували прийняти пігулки з отрутою через шість годин після початку акції, якщо прем’єр Іспанії Педро Санчес не відгукнеться на заклик до кінця жовтня зустрітися з асоціацією, яка представляє їхні права.

Також мітингарі вимагали компенсації за витрати на лікування після масового отруєння. За їхніми словами, вони обрали для протесту музей Прадо, позаяк багатьом з них «культура допомогла впоратися» з проблемами.

Згодом поліція затримала двох протестувальників, а інші покинули музей близько полудня. Водночас уряд Іспанії та представники музею не давали коментарів щодо цього інциденту.

«Ми хворі. Фізично ми на 20 років старші, ніж вказано у наших паспортах», – заявила одна з постраждалих.

За інформацією Суспільного, 1981-го року низка підприємців закупили партію промислової ріпакової олії, яку вони очистили та продали під виглядом рослинної олії за зниженою ціною.

У результаті отруєння померли до 5-ти тисяч людей, близько 20-ти тисяч людей постраждали. Хто пережив отруєння, утворили організацію Seguimos Viviendo і боролися весь цей час за свої права та допомогу держави.

Симптоми у постраждалих після отруєння були різними: від легеневої недостатності та деформації кінцівок до руйнування імунної системи організму.

Нагадаємо, що в серпня у спортивно-оздоровчому комплексі Layar Palace у Хирові 17-го серпня отруїлись 17 юних спортсменів віком від 8-ми до 15-ти років, які приїхали з Києва та Кривого Рогу. Всіх дітей госпіталізовано, троє пацієнтів потрапили до медичного закладу у важкому стані.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі